Drevená knižnica Sivá podložka na naplavené drevo Moderná nastaviteľná. Prineste trochu geometrického vkusu. Táto všestranná knižnica sa jednoducho otočí na bok a vytvorí štýlovú televíznu konzolu. Dielo obsahuje viacero otvorených kociek, ktoré sú ideálne na predvádzanie osobných pokladov. Prípadne zastrčte médiá a herné komponenty. Ponúkané vo viacerých povrchových úpravách, ktoré dokonale doplnia akýkoľvek priestor. Povrchová úprava: Grey Driftwood; Materiál: MDF, drevotriesková doska a laminát; Tvar: Obdĺžnikový; Vzor: Pevný; Asymetrické usporiadanie políc vytvára zaujímavú siluetu a zároveň ponúka dostatok úložného priestoru; Dvojdielna knižnica s atraktívnym dizajnom v tvare L; Všestranný dizajn umožňuje prepínať medzi rôznymi konfiguráciami knižnice a TV stojana.

Drevená drevená knižnica Sivá podložka na naplavené drevo Moderná nastaviteľná

Drevená knižnica Sivá podložka na naplavené drevo Moderná nastaviteľná


Drevená podnož Jedálenský stôl Orech Denali 75 Vrchné sklo a. Kolekcia Denali zahŕňa prvky moderny z polovice storočia, aby do súčasného domova priniesla textúry inšpirované prírodou a výrazné architektonické línie. Bohaté mosadzné detaily, podporené šikmou základňou z masívneho dreva morenou vlašským orechom, podopierajú trblietavú sklenenú dosku z číreho skla a poskytujú teplý kovový protipól svetlej a vzdušnej kolekcie jedální a spální. Povrchová úprava orech; Moderný dizajn z polovice storočia; Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť; Vrchná doska z tvrdeného skla; Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre mimoriadnu trvanlivosť; Časť kolekcie s ladiacim jedálenským stolom, bufetom, TV stolíkom a kúskami do spálne; Hnedá Farba.

Drevená podnož Jedálenský stôl Orech Denali 75 Vrchné sklo a


Drevená podnož Konferenčný stolík Orech Denali 51 Sklenená doska a. Kolekcia Denali zahŕňa prvky moderny z polovice storočia, aby do súčasného domova priniesla textúry inšpirované prírodou a výrazné architektonické línie. Bohaté mosadzné detaily, podporené šikmou základňou z masívneho dreva morenou vlašským orechom, podopierajú trblietavú sklenenú dosku z číreho skla a poskytujú teplý kovový protipól svetlej a vzdušnej kolekcie jedální a spální. Povrchová úprava orech; Moderný dizajn z polovice storočia; Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť; Vrchná doska z tvrdeného skla; Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre mimoriadnu trvanlivosť; Časť kolekcie s ladiacim jedálenským stolom, bufetom, TV stolíkom a kúskami do spálne; Hnedá a číra farba. Konferenčný stolík

Drevená podnož Konferenčný stolík Orech Denali 51 Sklenená doska a